pomidory5 Produktów, które zagłodzą raka.

Nowe badania wskazują, że zapobieganie wzrostowi komórek nowotworowych może być tak proste, jak prawo do spożywania pokarmów. 

Popraw swój sposób odżywiania uzupełniając dietę w 5 produktów, które zagłodzą raka.

Wyniki nowych badań są niepokojące, sugerują one, że nowotwory, widoczne jedynie pod mikroskopem, stają się coraz bardziej rozpowszechnione. Ostatnie badania kobiet w wieku 40 lat wskazują, że 40% z nich miało mikroskopijnego raka piersi. Jeszcze bardziej szokujące jest to, że prawie 100% osób w wieku 70 lat będzie miało mikroskopijnego raka w swojej tarczycy.

Mikroskopowe guzki mogą dorastać do 16000 razy swojego oryginalnego rozmiaru w ciągu zaledwie 2 tygodni. Ale z nowych przełomowych badań Fundacji Angiogenezy wynika, że można zatrzymać raka zanim zacznie się rozwijać. To nowe podejście prewencyjne nazywa się anty-angiogeneza. Anty-angiogeneza dowodzi, że przez zmianę sposobu odżywiania, można zmienić „środowisko wewnętrzne organizmu”, pozbawiając komórki nowotworowe możliwość rozwoju i rozmnażania. Niektóre produkty, spożywane w odpowiednich porcjach i częstotliwości, mogą zapewnić korzyści powodując zagłodzenie raka.

Oto 5 produktów żywnościowych, które mogą zapobiec rozwojowi raka:

  1. Bok Choy, ten rodzaj kapusty pekińskiej zawiera brassinin; potężną broń antyrakową, zawarty jest również w brokułach, kalafiorach i brukselce. Bok Choy powinien być spożywany 3 razy w tygodniu, pół porcji półmiska, aby uzyskać zamierzone korzyści.
  2. Gotowane pomidory mają większe właściwości bojowe niż pomidory surowe. Oba zawierają likopen, ale gotowanie pomidorów zmienia ich strukturę chemiczną i sprawia, że wpływają bardziej korzystnie na organizm. Należy jeść 2-3 porcje gotowanych pomidorów w tygodniu.(1/2 szklanki)
  3. Flądra,  ryba ta jest bogata w kwasy tłuszczowe omega-3 o niskiej zawartości rtęci. Trzy 150 gramowe porcje na tydzień jest idealną dawką.
  4. Truskawki przeciwutleniacze, jako jagodowa pomoc w walce z nowotworami. Należy jeść 1 filiżankę dziennie, w tym sok.
  5. Karczochy zawierają 3 różne bojowe cząsteczki. Sok ¼ szklanki dziennie.

 

Metoda jest dość prosta, jedynie należy ją zastosować.

Życzę smacznego i dużo zdrowia.

 

Źródła: Angiogenesis Foundation.